У Руском дому одржан је концерт дечјег хора „Сазвучје“ Школе при Амбасади Русије у Србији. Изванредан хор под руководством лауреаткиње међународних конкурса Марије Чижикове извео је позната дела руске и светске вокалне класике посвећена пролећу. 

На концерту „Мелодије пролећа“ наступили су и гости — млади београдски таленти Мартина Јеремић (флаута) и Тимофеј Степанов (виолина), уметници дечјег студија руског балета Grand Ballet, а испратили су дечији наступ виртуозни музичари Војислав Перучица (клавир) и Алексеј Микитенко (хармоника). 
Захваљујемо хору „Сазвучје“, свим музичарима и организаторима на дивној музичкој вечери у Руском дому!
🎶🌸 У Руском дому у Београду одјекнуле „Мелодије пролећа“













