Telegram Contact Instagram Facebook Youtube
  • sr
  • ru
Руски дом

🎶🌸 У Руском дому у Београду одјекнуле „Мелодије пролећа“

🎤 У Руском дому одржан је концерт дечјег хора „Сазвучје“ Школе при Амбасади Русије у Србији. Изванредан хор под руководством лауреаткиње међународних конкурса Марије Чижикове извео је позната дела руске и светске вокалне класике посвећена пролећу. 🎻🪈 🪗🎹 На концерту „Мелодије пролећа“ наступили су и гости — млади београдски таленти Мартина Јеремић (флаута) и Тимофеј Степанов (виолина), уметници дечјег студија руског балета Grand Ballet, а испратили су дечији наступ виртуозни музичари Војислав Перучица (клавир) и Алексеј Микитенко (хармоника). 👏💐 Захваљујемо хору „Сазвучје“, свим музичарима и организаторима на дивној музичкој вечери у Руском дому!